Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,121 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

193,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042450
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 193,500 €
  • Cena po m2 : 3120.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,962 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

198,250 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,050 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Telep

197,870 €

Na prodaju četvorosoban stan – 69,13 m², Novi Sad…

  • Soba: 4.0
  • 2,862 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prelep, uknjižen trosoban stan na Telepu. 72m2. Mogućnost kupovine garaže. …

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2