Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,126 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

193,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042453
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 193,800 €
  • Cena po m2 : 3125.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

185,400 €

Prodajemo predivan nov stan u novoj zgradi izuzetno kvalitetne gradnje od renomiranog investitora na sjajnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen …

  • Soba: 2.0
  • 3,863 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodajemo odličan porodični stan u zgradi novije gradnje na Telepu. Stan poseduje 2 spavaće sobe, veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjo…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Savremeni porodični dom sa stilom – trosoban stan od 63 m² na Novoj Detelinari…

  • Soba: 3.0
  • 2,960 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Agencija Moj Dom nudi na prodaju funkcionalnu garsonjeru na izuzetnoj lokaciji, pogodnu kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti, …

  • Soba: 2.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Salajka

189,680 €

Novi Sad, Salajka - Troiposoban stan80m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,371 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

197,250 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,859 €/m2
  • 69 m2