Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,115 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

165,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042462
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 165,100 €
  • Cena po m2 : 3115.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN .SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Grbavica

170,980 €

Prodaje se trosoban dupleks stan na Grbavici uknjižene površine 71 m² a podne površine 90 m2 Stan se nalazi u zgradi sa liftom i pogodan je za por…

  • Soba: 3.0
  • 2,408 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

174,070 €

Na prodaju fenomenalan dvosoban stan u Centru grada. Nalazi se u novijoj zgradi. Stan se prodaje kompletno namešten i opremljen. Dvorišno je orjenti…

  • Soba: 2.0
  • 3,956 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja-dvosoban-41m2-bulevar oslobođenja ID#11692…

  • Soba: 2.0
  • 3,902 €/m2
  • 41 m2

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara

161,450 €

Jednoiposoban stan 55 m² – Cara Dušana, kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 1.5
  • 2,935 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Novi Sad - Liman 4, prodaje se odličan dvosoban stan od 54m2, lift terasa, uknjižen 1/1. Stan je renoviran pre par godina i nema većih ulaganja, pr…

  • Soba: 2.0
  • 3,033 €/m2
  • 54 m2