Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,129 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

128,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042463
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 128,300 €
  • Cena po m2 : 3129.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

127,200 €

* Novogradnja - Useljiv stan *…

  • Soba: 1.5
  • 2,765 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

133,171 €

Dvosoban stan 42m2 u izgradnji - Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,171 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Adice

133,900 €

Na prodaju odličan dupleks stan na Adicama, idealan za mlade parove i porodičan život. Stan je uknjižen i nalazi se na savršenoj, mirnoj loka…

  • Soba: 4.5
  • 1,717 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

133,900 €

NOVI SAD.BULEVAR.DVOSOBAN STAN.U cenu je uracunato i privatno parking mesto u dvoristu (Svet nekretnine, Novi Sad, Re…

  • Soba: 2.0
  • 2,911 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adice

120,100 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 2.5
  • 2,266 €/m2
  • 53 m2