Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,120 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

202,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042464
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 202,800 €
  • Cena po m2 : 3120.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

200,000 €

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Rotkvarija

193,700 €

Dvosoban stan 65 m² – Bulevar Oslobođenja, I sprat, dvorišno orijentisan – odlična investicija…

  • Soba: 2.0
  • 2,980 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Oglašavamo na prodaju izuzetan dvosoban stan u samom centru grada, ulica Vase Stajića (Stari grad)- lokacija koja se retko pojavljuje u ponudi. Stan…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

211,150 €

Salonski trosoban stan na prestižnoj lokaciji u centru Novog Sada…

  • Soba: 3.0
  • 2,933 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Železnička stanica

193,800 €

Na prodaju potpuno namešten trosoban stan 57 m² – Banatić, Novi Sad Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za porodičan život, tako i kao …

  • Soba: 3.0
  • 3,400 €/m2
  • 57 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

209,230 €

Sremska Kamenica. 74m2. Trosoban stan sa povratom PDV-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,827 €/m2
  • 74 m2