Novi Sad - Podbara

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,127 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

172,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042465
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 172,000 €
  • Cena po m2 : 3127.27 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 5. GALENS - LIMAN 5 - NOV DVOSOBAN STAN, USELJIVO! Stan je pozicioniran na 6/8 spratu sa liftom, ima pogled na Frušku Goru (jug). Pov…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

167,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,119 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

166,000 €

Komforan stan 4.0 soban, od 90m² na Bulevaru Evrope + parking mesto…

  • Soba: 4.0
  • 1,844 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

165,000 €

TROSOBAN STAN NA PODBARI-MOGUĆNOST KUPOVINE GARAŽE UZ STAN ID#11845…

  • Soba: 3.0
  • 2,750 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

164,053 €

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268…

  • Soba: 3.0
  • 2,563 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

162,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 63 m2