Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

180,175 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042471
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 180,175 €
  • Cena po m2 : 2119.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/4

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

185,400 €

NOVI SAD.BULEVAR.TROIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,505 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Somborski bulevar

179,200 €

Četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan četvorosoban dupleks na Bulevaru Patrijarha Pavla u …

  • Soba: 4.0
  • 2,327 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Detelinara

176,100 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 3.0
  • 2,935 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

175,000 €

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m² - Telep…

  • Soba: 3.0
  • 2,823 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

188,500 €

Prodajemo stan- Nova Detelinara, Novogradnja ID#11721…

  • Soba: 2.5
  • 3,250 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

185,400 €

Prostran stan sa velikim potencijalom na odličnoj lokaciji – Grbavica…

  • Soba: 1.5
  • 2,990 €/m2
  • 62 m2