Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

148,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042476
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 148,500 €
  • Cena po m2 : 2216.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Detelinara

156,560 €

Renoviran dvosoban stan sa dve terase – Nova Detelinara…

  • Soba: 2.0
  • 3,195 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Centar

150,000 €

Prodaja stana u Centru. LUX OPREMLJEN. Uknjižen. ID#6495…

  • Soba: 1.5
  • 3,947 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Banatić

147,290 €

Dvosoban stan 55 m² u Banatiću – idealan za život ili izdavanje …

  • Soba: 2.0
  • 2,678 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

153,470 €

ODLIČAN DVOSOBAN STAN - SAJAM ID#10232…

  • Soba: 2.0
  • 2,790 €/m2
  • 55 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

139,050 €

Prodaja, Stan, Novi Sad, Petrovaradin…

  • Soba: 3.0
  • 1,830 €/m2
  • 76 m2