Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

148,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042480
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 148,500 €
  • Cena po m2 : 2216.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

139,000 €

Prodaje se dvosoban stan na Bulevaru Evrope, na 4. spratu kvalitetne zgrade.Stan je kompletno opremljen, bez ikakvih ula…

  • Soba: 2.0
  • 2,780 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Novo Naselje

149,350 €

Prelep dvoiposoban stan na Novom Naselju – Šonsi - izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,489 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

155,500 €

ODLIČAN STAN NA PRODAJU - BULEVAR OSLOBOĐENJA - FUTOŠKA ID#11810…

  • Soba: 2.0
  • 3,793 €/m2
  • 41 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Stari Majur

149,350 €

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna…

  • Soba: 3.0
  • 2,018 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

139,000 €

Prodaje se namešten jednosoban stan, površine 41m2. Lokacija je veoma atraktivna, Stari Grad, na svega 5 minuta hoda do Keja, u neposrednoj blizini …

  • Soba: 1.0
  • 3,390 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Futog

156,560 €

Futog-Petosoban stan 95 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,648 €/m2
  • 95 m2