Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,120 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

180,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042483
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 180,200 €
  • Cena po m2 : 2120.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

185,400 €

Novo naselje - Savina. 87m2, četvorosoban dupleks . …

  • Soba: 4.0
  • 2,131 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Detelinara

180,000 €

Prostran dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan, u neposrednoj blizini Sajma. Poseduje veliku dnevnu sobu,kuh…

  • Soba: 2.0
  • 2,903 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

185,400 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA.TROSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. MOGUĆNOST KUPOVINE  GARAŽE  17M2 (Svet nekretnine,…

  • Soba: 3.0
  • 2,649 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Podbara

172,000 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,127 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Podbara

176,130 €

Prodaja trosobnog stana, Podbara. Ekskluzivna ponuda. Garažno mesto. ID#11354…

  • Soba: 3.0
  • 2,936 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2