Novi Sad - Telep

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,216 €/m2
  • Površina: 67 m2
PRODAJA

148,500 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042488
  • Površina : 67 m2
  • Cena : 148,500 €
  • Cena po m2 : 2216.42 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Sajmište

156,400 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 2.0
  • 3,400 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

149,920 €

Telep, fenomenalan dvoiposoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 2.5
  • 2,829 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

NOVI SAD.ADICE,TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,759 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Socijalno

154,500 €

Novi Sad-Centar,odličan trosoban stan u sklopu kuće,temeljno renoviran i brzo useljiv. Stan je uknjiže…

  • Soba: 3.0
  • 2,272 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

150,500 €

• Soba: 2.0
  • 3,010 €/m2
  • 50 m2