Novi Sad - Salajka

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,184 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

140,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042514
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 140,100 €
  • Cena po m2 : 3184.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Salajka
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/4

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

150,000 €

Stan se prodaje samo sa kuhinjskim elementima.Kontakt: 062 7445 42 Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 3…

  • Soba: 2.5
  • 2,778 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Železnička stanica

133,900 €

RB:12313131…

  • Soba: 2.0
  • 2,125 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

136,400 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,784 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Telep

149,900 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,828 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Sajmište

143,250 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,048 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Detelinara

133,900 €

Dvosoban stan 62 m², Nova Detelinara,kod ABC…

  • Soba: 2.0
  • 2,160 €/m2
  • 62 m2