Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,630 €/m2
  • Površina: 122 m2
PRODAJA

442,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042557
  • Površina : 122 m2
  • Cena : 442,900 €
  • Cena po m2 : 3630.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 7/7

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupin

448,950 €

Trosoban Lux stan od 73 m² u Pupinovoj Palati u Novom Sadu…

  • Soba: 3.0
  • 6,150 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

449,000 €

Novi Sad, Centar, sjajan četvorosoban stan na odlicnoj lokaciji sa parkingom sa povratom PDV-a…

  • Soba: 3.5
  • 3,563 €/m2
  • 126 m2

Novi Sad Grbavica

442,900 €

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,630 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Grbavica

446,630 €

Novi Sad, Grbavica - Penthouse stan + garaža 60 m2 - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 4.0
  • 3,059 €/m2
  • 146 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Novi Sad, Liman 3, Lux cetvorosoban stan na top lokaciji…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2

Novi Sad Liman 3

450,000 €

Prodaje se izuzetno atraktivan četvorosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman 3. Stan se nala…

  • Soba: 4.0
  • 3,543 €/m2
  • 127 m2