Novi Sad - Bulevar Oslobođenja

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,050 €/m2
  • Površina: 65 m2
PRODAJA

198,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042569
  • Površina : 65 m2
  • Cena : 198,250 €
  • Cena po m2 : 3050.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Oslobođenja
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/8

NOVI SAD.BULEVAR.TROSOBAN STAN.

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Grbavica

200,850 €

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun …

  • Soba: 3.0
  • 2,998 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 4

195,700 €

Liman 4, trosoban stan. 80m2. …

  • Soba: 3.0
  • 2,446 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.5
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

194,400 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,945 €/m2
  • 66 m2