Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan (Svet nekretnine, No

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,193 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

159,650 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042599
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 159,650 €
  • Cena po m2 : 3193.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 4/5

NOVI SAD.BUL.PATRIJARHA  PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.Parking u dvorištu zgrade je uvek dostupan

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Cara Dušana

151,900 €

Prodaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan dvosoban stan od 59 m² na drugom spratu kvalitetne zgrade, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Sremska Kamenica Institut

159,300 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 72 m2 na spratu sa Gratis ograđenim dvorištem 30 m2 i Pogledom--065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Novo Naselje

155,000 €

Novi Sad, Park Novi, kompletno opremljen jednoiposoban stan-bez ulaganja…

  • Soba: 1.5
  • 3,523 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Grbavica

158,250 €

Na prodaju je stan u modernom i ekskluzivnom stambenom objektu, smeštenom u srcu Grbavice – jedne od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Ova savr…

  • Soba: 2.0
  • 3,597 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

155,488 €

PRODAJA trosobnog stana TELEP* 59m2* Povrat PDV-a ID#10207…

  • Soba: 3.0
  • 2,635 €/m2
  • 59 m2