Novi Sad - Liman 2

NOVI SAD. LIMAN II.ČETVOROSOBAN STAN.KOMPLET RENOVIRAN.DVOSTRANO ORIJENTISAN.U BLIZINI ŠTRAND, FAKULTETI,SPENS, PROMEN

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,119 €/m2
  • Površina: 71 m2
PRODAJA

221,450 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042636
  • Površina : 71 m2
  • Cena : 221,450 €
  • Cena po m2 : 3119.01 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 2
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 15/16

NOVI SAD. LIMAN II.ČETVOROSOBAN STAN.KOMPLET RENOVIRAN.DVOSTRANO ORIJENTISAN.U BLIZINI ŠTRAND, FAKULTETI,SPENS, PROMENADA, CENTAR..STAN SE PRODAJE POLUNAMEŠTEN.SVI UGRADNI ELEMENTI OSTAJU.DVA LIFTA, DVE BICIKLANE, ZGRADA JE ODRŽAVANA

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

230,700 €

* Nova Detelinara - Branka Bajća *…

  • Soba: 3.0
  • 2,996 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Socijalno

216,000 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,541 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

221,450 €

Na prodaju – moderan, potpuno namešten četvorosoban stan na odličnoj lokaciji na Telepu, idealan za porodičan život ili kvalitetno ulaganje. O…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Podbara

220,000 €

DVOSOBAN STAN – 64m² –…

  • Soba: 2.0
  • 3,438 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Detelinara

224,300 €

RB:12313131…

  • Soba: 4.0
  • 1,854 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2