Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,567 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

164,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042651
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 164,100 €
  • Cena po m2 : 3567.39 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/3

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

168,000 €

* Novi Sad - Grbavica *…

  • Soba: 3.0
  • 2,667 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

169,500 €

Telep, u izgradnji, rok zavrsetka 31.07.2025. Cena je sa PDV-om.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke posla…

  • Soba: 2.5
  • 2,421 €/m2
  • 70 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

155,700 €

Na prodaju četvorosban stan u novom urbanom naselju,Alibegovac 72m2…

  • Soba: 4.0
  • 2,163 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Grbavica

167,000 €

Na prodaju je funkcionalan dvoiposoban stan od 50 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju i ide…

  • Soba: 2.5
  • 3,340 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

169,900 €

* Veternik- PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 5.0
  • 1,545 €/m2
  • 110 m2