Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,506 €/m2
  • Površina: 40 m2
PRODAJA

140,250 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042662
  • Površina : 40 m2
  • Cena : 140,250 €
  • Cena po m2 : 3506.25 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

140,000 €

Na prodaju dvosoban stan 43m² – novogradnja, treći sprat, terasa, dvorišna orijentacija Prodaje se moderno opremljen i izuzetno funkcionalan dvo…

  • Soba: 2.0
  • 3,256 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

135,000 €

Novi Sad, Pavla Papa, odličan dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,647 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Sajmište

146,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Adice

144,200 €

PRODAJA STANA – ADICE (kod stadiona Vujadin Boškov) – 75 m²…

  • Soba: 3.0
  • 1,923 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Podbara

141,100 €

NOVI SAD.PODBARA.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,441 €/m2
  • 41 m2