Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,374 €/m2
  • Površina: 95 m2
PRODAJA

320,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042664
  • Površina : 95 m2
  • Cena : 320,550 €
  • Cena po m2 : 3374.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad, Centar-Spens Stan u vili, Kompletno renoviran u održavanoj zgradi sa 4 stana. Sigurnosna vrata, alu stolarija, spušteni plafoni, halogena …

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

322,700 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvosoban stan …

  • Soba: 4.0
  • 2,689 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Telep

329,600 €

NOVI SAD.TELEP.PETOSOBAN STAN.PLUS PDV.Penthouse - ima zasebno svoj lift i hodnik, 5 soba, 5 kupatila, 2 dnevna boravka,…

  • Soba: 5.0
  • 1,585 €/m2
  • 208 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

315,150 €

Na prodaju – ekskluzivan i izuzetno prostran stan od 115 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Evrope. Ovaj impresivan…

  • Soba: 4.0
  • 2,740 €/m2
  • 115 m2

Novi Sad Centar

319,300 €

Novi Sad- Centar- Četvorosoban salonski stan ID#9561…

  • Soba: 4.0
  • 3,041 €/m2
  • 105 m2

Novi Sad Telep

316,200 €

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus stan 145 m2 sa Lepom Velikom Terasom-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,181 €/m2
  • 145 m2