Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 3,382 €/m2
  • Površina: 94 m2
PRODAJA

317,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042668
  • Površina : 94 m2
  • Cena : 317,900 €
  • Cena po m2 : 3381.91 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.GRBAVICA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Potpuno opremljen duplex na Novom naselju ID#9370…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Somborski bulevar

324,000 €

Nudimo Vam nesvakidašnju nekretninu na odličnoj lokaciji. Stan ima prelep pogled na Limane i Frušku goru. Prodaje se kompletno namešten sa svim st…

  • Soba: 4.0
  • 2,700 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Podbara

324,100 €

Podbara-Lep Četvorosoban stan 102 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 3,177 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Moderan luksuzan dupleks na Novom Naselju – 120 m² komfora…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj…

  • Soba: 4.0
  • 2,818 €/m2
  • 110 m2

Novi Sad Centar

310,000 €

Dupleks 136 m² u centru Novog Sada – idealan za život ili firmu…

  • Soba: 5.0
  • 2,279 €/m2
  • 136 m2