Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,402 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

146,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042670
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 146,300 €
  • Cena po m2 : 3402.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

142,140 €

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Bulevar Oslobođenja, , 57.00m2, 142140 ID#7806…

  • Soba: 2.5
  • 2,494 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

138,950 €

Novi Sad, Vidovdansko naselje - U izgradnji 71m2 odličan troiposoban stan …

  • Soba: 3.5
  • 1,957 €/m2
  • 71 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2

Prodaje se odličan trosoban stan u

138,380 €

Prodaje se odličan trosoban stan u manjoj zgradi, na samoj granici Novog Sada i Veternika u lepoj i širokoj ulici, b…

  • Soba: 2.5
  • 2,471 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Sajmište

145,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Podbara

142,300 €

Novi Sad, Podbara - Moderni, kvalitetni stanovi unutar kompleksa na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,388 €/m2
  • 42 m2