Novi Sad - Grbavica

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,362 €/m2
  • Površina: 50 m2
PRODAJA

168,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042673
  • Površina : 50 m2
  • Cena : 168,100 €
  • Cena po m2 : 3362.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 3/3

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Novi Sad, Liman 4, nov dvosoban stan u novom kompleksu Liman 5…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2

*** Jahorina ***

160,600 €

*** Jahorina ***…

  • Soba: 1.5
  • 3,088 €/m2
  • 52 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

165,000 €

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747…

  • Soba: 3.5
  • 2,012 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Liman 3

174,500 €

Novi Sad,Liman 3, lep funkcionalan stan, svetao i prozračan sa odličnim pogledom.Pravi stan za porodice,blizina škole…

  • Soba: 3.0
  • 2,604 €/m2
  • 67 m2