Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,434 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

206,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042687
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 206,900 €
  • Cena po m2 : 2434.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

206,000 €

PRODAJA Stan 3.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, , 77.00m2, 206000 eur ID#11061…

  • Soba: 3.0
  • 2,675 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

200,500 €

Komforan trosoban stan na par minuta od centra + parking…

  • Soba: 3.0
  • 3,457 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Socijalno

216,300 €

Opis Nekretnine: Vrsta nekretnine: Trosoban stan Kvadratura: 72m² Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Gradsko Nivo u zgradi: 4. sprat Dodatne …

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

206,000 €

Prodaje se prelep trosoban porodičan stan na Bulevaru Evrope. Nalazi se na četvrtom spratu odlične i održavane zgrade. Stan se sastoji od velikiko…

  • Soba: 3.0
  • 2,368 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Vidovdansko naselje

213,210 €

Platite kvadrat po ceni od oko 1.470 eur - 115 m2 + oko 30 m2 krovna terasa + mini dvorište + dva parkinga. …

  • Soba: 5.0
  • 1,904 €/m2
  • 112 m2