Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042688
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2439.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

208,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

202,400 €

• Soba: 3.5
  • 2,530 €/m2
  • 80 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Alibegovac

191,580 €

Prodajemo stan, u kome ćete živeti kao u kući. Stan je četvorosoban, površine 73 m2, i prostire se na 2 etaže, podeljene u spavaći i dnevni deo…

  • Soba: 4.0
  • 2,624 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Kej

206,000 €

Novi Sad,Kej-stan na Beogradskom Keju, vrlo funkcionalan dvoiposoban stan od 70m2. U dvorištu zgrade je vrtić, osno…

  • Soba: 2.5
  • 3,169 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Novo Naselje

194,150 €

Prostran trosoban stan na Novom Naselju…

  • Soba: 3.0
  • 2,660 €/m2
  • 73 m2