Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,434 €/m2
  • Površina: 85 m2
PRODAJA

206,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042689
  • Površina : 85 m2
  • Cena : 206,900 €
  • Cena po m2 : 2434.12 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

200,800 €

Na prodaju izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 58 m², smešten u samom centru grada, idealan kako za porodično stanovanje, tako…

  • Soba: 3.0
  • 3,462 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Grbavica

206,000 €

Djordja Servickog. Stan se prodaje kompletno namesten.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link il…

  • Soba: 2.5
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Centar

216,300 €

Prodaje se komforan dvoiposoba stan na odliičnoj lokaciji, Petra Drapšina, u neposrednoj blizini Bulevara. Kompletno o…

  • Soba: 2.5
  • 3,328 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Prostran četvorosoban stan na Detelinari sa mogućnošću proširenja – 99 m²…

  • Soba: 4.0
  • 2,081 €/m2
  • 99 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

206,600 €

Poslovni prostor na galeriji .Ulaz iz dvorišta .Pogodan za poslovne apartmane,ordinaciju ,kancelariju i slično..Postoj…

  • Soba: 1.0
  • 1,751 €/m2
  • 118 m2