Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,659 €/m2
  • Površina: 44 m2
PRODAJA

117,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042690
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 117,000 €
  • Cena po m2 : 2659.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

123,000 €

DVOSOBAN -NAMEŠTEN NA DETELINARI ID#11679…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Centar

126,000 €

Prodaja jednosobnog stana u centru ID#11733…

  • Soba: 1.0
  • 3,600 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Detelinara

125,000 €

Nudimo vam lep i komforan stan novije gradnje na Detelinari u jednoj od poslenjih zelenih oaza Novog Sad. Zgrada je okružena zelenilom kao i velikim …

  • Soba: 2.0
  • 2,778 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Veternk

109,367 €

Novi Sad, Veternik, odlican dvoiposoban stan sa povratom PDV-a…

  • Soba: 2.5
  • 2,260 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Centar

123,600 €

Apartman u pešačkoj zoni – centar Novog Sada, odlična investicija…

  • Soba: 1.5
  • 2,168 €/m2
  • 57 m2