Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,439 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042691
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2439.02 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

202,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

207,740 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 3,011 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Sajmište

206,000 €

Prodaje se dupleks na odličnoj lokaciji …

  • Soba: 5.0
  • 2,452 €/m2
  • 84 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

192,170 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.5
  • 2,433 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

195,700 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

Novi Sad, Centar, Lep salonski stan u strogom centru grada - pešačka zona…

  • Soba: 5.0
  • 1,898 €/m2
  • 108 m2