Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,490 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

204,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042696
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 204,200 €
  • Cena po m2 : 2490.24 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

200,000 €

BULEVAR OSLOBOĐENJA - TROSOBAN, 73M2 KOMPLETNO RENOVIRAN ID#11366…

  • Soba: 3.0
  • 2,740 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Sajmište

206,700 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,756 €/m2
  • 75 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,460 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 3.0
  • 2,962 €/m2
  • 67 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

198,275 €

Sremska Kamenica, Popovica - Troiposoban stan 71 m2 + pripadajući parking! …

  • Soba: 4.0
  • 2,793 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2