Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,491 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

204,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042697
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 204,300 €
  • Cena po m2 : 2491.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

203,000 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.PETOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 5.0
  • 1,471 €/m2
  • 138 m2

Novi Sad Podbara

210,950 €

Podbara-Useljiv Trosoban stan 64 m2 na 8 minuta peške do Centra grada-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,296 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,400 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,428 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Adice

199,000 €

Luksuzan četvorosoban stan u mirnom delu Adica – Kamenjar…

  • Soba: 4.0
  • 2,261 €/m2
  • 88 m2

Novi Sad Grbavica

200,850 €

Novi Sad, Grbavica Fantastičan, moderno opremljen, trosoban stan na Grbavici. Stan se nalazi na visokom prizemlju, pun …

  • Soba: 3.0
  • 2,998 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

• Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2