Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,491 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

204,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042701
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 204,300 €
  • Cena po m2 : 2491.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

204,300 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,491 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Sajmište

210,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,969 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Telep

194,500 €

Dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla Agencija Moj Dom vam predstavlja odličan dvoiposoban stan na Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je površ…

  • Soba: 2.5
  • 3,087 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Novi Sad, Socijalno Odličan, troiposoban dupleks u neposrednoj blizini centra. Donja etaža: svetao dnevni boravak sa k…

  • Soba: 3.5
  • 2,575 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2