Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,544 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

208,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042707
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 208,600 €
  • Cena po m2 : 2543.90 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 7/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

206,650 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,719 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Sajmište

204,250 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,837 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Futoška

206,000 €

Agencija MojDom vam nudi trosoban stan kod Futoške pijace sa potencijalom za dupleks i tavanskim prostorom. Na trećem spratu stambene zgrade bez lif…

  • Soba: 3.0
  • 2,608 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

NOVI SAD.CENTAR. DVE ODVOJENE GARSONJERE. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 4,120 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Veternk

200,120 €

Veternik - Komforan četvorosoban stan - povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,924 €/m2
  • 104 m2