Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,715 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

176,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042718
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 176,600 €
  • Cena po m2 : 1714.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

186,500 €

Trosoban stan u novogradnji – 59 m², neuseljavan…

  • Soba: 3.0
  • 3,161 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,000 €

Novo Naselje, lep porodični lepo sredjen 4.0 soban stan uknjizen na 76m2 na 3,spratu u zgradi od fasadne cigle u dobrom…

  • Soba: 4.0
  • 1,902 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

175,000 €

BULEVAR-TROSOBAN! Bulevar oslobođenja, 75m2 ID#7071…

  • Soba: 2.5
  • 2,333 €/m2
  • 75 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

185,400 €

Prodaje se stan na idealnom mestu za porodično tako i za poslovnu delatnost.Stan se nalazi na mirnom mestu u Ulici Sent…

  • Soba: 3.5
  • 2,611 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Klisa

167,170 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 4.0
  • 2,039 €/m2
  • 82 m2