Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,715 €/m2
  • Površina: 103 m2
PRODAJA

176,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042721
  • Površina : 103 m2
  • Cena : 176,600 €
  • Cena po m2 : 1714.56 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

170,600 €

NOVI SAD. ADICE. TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,080 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Detelinara

170,850 €

Prodaja stana-Nova Detelinara, 67m2, Namešten! Uknjižen! ID#11132…

  • Soba: 3.0
  • 2,550 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Centar

170,000 €

Funkcionalan stan u centru grada…

  • Soba: 2.0
  • 4,359 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

180,000 €

Na prodaju stan na Mišeluku, 73m2, 180000e…

  • Soba: 4.0
  • 2,466 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Novo Naselje

175,100 €

PORODIČAN, TROSOBAN STAN - NOVO NASELJE …

  • Soba: 2.5
  • 2,538 €/m2
  • 69 m2