Novi Sad - Veternk

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,710 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

172,750 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042724
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 172,750 €
  • Cena po m2 : 1710.40 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternk
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/2

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

180,250 €

Na prodaju prelep dupleks stan – Detelinara, Novi Sad U ponudi je izuzetno funkcionalan i pažljivo uređen dupleks stan površine 80 m², smešten…

  • Soba: 3.0
  • 2,253 €/m2
  • 80 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

166,860 €

Mišeluk, 58m2. Nov trosoban stan. …

  • Soba: 2.5
  • 2,877 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Telep

172,100 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10267…

  • Soba: 3.0
  • 2,494 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

172,000 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 3.0
  • 3,071 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Detelinara

176,250 €

NOVI SAD.NOVA DETELINARA..TROIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,798 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

174,530 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,909 €/m2
  • 60 m2