Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,733 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

90,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042731
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 90,200 €
  • Cena po m2 : 2733.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 1/8

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

89,610 €

Telep-Odličan Jednoiposoban stan 30 m2 sa Terasom u Izgradnji-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,987 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Železnička stanica

82,400 €

Prodajemo jednosoban stan na nadograđenom 5. spratu šestospratnice stare gradnje preko puta Lidla kod Ž stanice. Stan je u stanju za remont u zg…

  • Soba: 1.0
  • 2,575 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Na prodaju garsonjera sa galerijom u strogom centru grada. Stan se nalazi u potkrovlju i kompletno je namešten, spreman za odmah useljenje bez doda…

  • Soba: 0.5
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

80,750 €

Na prodaju garsonjera na Bulevaru Evrope – odlična lokacija, prelep pogled, terasa Prodaje se funkcionalna i svetla garsonjera na jednoj od najtra…

  • Soba: 0.5
  • 2,884 €/m2
  • 28 m2

Novi Sad Podbara

86,800 €

NOVI SAD.PODBARA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,100 €/m2
  • 28 m2