Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,648 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

121,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042732
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 121,800 €
  • Cena po m2 : 2647.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/8

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

113,300 €

Novi Sad,Grbavica,kod stadiona Vojvodine, klasičan jednosoban stan , izvorno stanje,potrebna ulaganja,terasa,lift.Bl…

  • Soba: 1.0
  • 2,905 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,300 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,506 €/m2
  • 48 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

118,450 €

Uz stan ima i parking mesto uracunato u cenu…

  • Soba: 2.0
  • 2,369 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

115,500 €

Prodaja stana- jednosoban - Bulevar Oslobođenja ID#11649…

  • Soba: 1.0
  • 3,500 €/m2
  • 33 m2

Novi Sad Detelinara

121,300 €

Trosoban stan 62 m², Detelinara, Novi Sad, 5. sprat…

  • Soba: 3.0
  • 1,956 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Železnička stanica

119,000 €

Novi Sad-Bulevar, prodaje se nadomak SUP-a, na Bulevaru Kralja Petra l, na 7.spratu od 10, uredan jedoiposoban stan od 4…

  • Soba: 1.5
  • 2,429 €/m2
  • 49 m2