Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,423 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

193,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042733
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 193,800 €
  • Cena po m2 : 2422.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

185,400 €

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Detelinara

190,000 €

Odličan trosoban stan- Nova Detelinara 065 385 88 88…

  • Soba: 3.0
  • 2,794 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

202,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,120 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Liman 2

200,850 €

Liman 2 – dvosoban stan 56 m², kompletno renoviran, terasa…

  • Soba: 2.0
  • 3,587 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Centar

202,016 €

Novi Sad, Centar - Stari grad - Kompletno renoviran komforan dvoiposoban stan …

  • Soba: 2.5
  • 3,207 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Novo Naselje

189,360 €

Prodaje se odličan dvoiposoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi na prvom spratu,manja zgradica sa po …

  • Soba: 3.5
  • 2,459 €/m2
  • 77 m2