Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,530 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

202,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042737
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 202,400 €
  • Cena po m2 : 2530.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

195,700 €

Odličan, dvoiposoban stan u Kraljevom Parku! ID#7697…

  • Soba: 2.5
  • 3,106 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Sajmište

194,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,865 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Sajmište

204,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

211,050 €

• Soba: 3.0
  • 2,852 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Centar

198,900 €

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvo…

  • Soba: 4.0
  • 2,009 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

• Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2