Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,638 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

110,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042738
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 110,800 €
  • Cena po m2 : 2638.10 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

108,150 €

Na prodaju lepa i komforna garsonjera od 29m² na Bulevaru. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom, u odličnoj zgradi na top lokaciji. Prodaje …

  • Soba: 0.5
  • 3,729 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Telep

112,810 €

Prodaja dvosobnog stana u izgradnji na Telepu ID#11979…

  • Soba: 2.0
  • 2,623 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

116,400 €

Na prodaju je jednoiposoban stan u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Telep, poznat i kao Liman V. Ovaj deo grada predsta…

  • Soba: 1.5
  • 2,985 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Centar

117,400 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 3,089 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

120,510 €

Prodaja jednoiposobnog stana- Telep ID#9095…

  • Soba: 1.5
  • 2,678 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

112,150 €

• Soba: 1.5
  • 3,031 €/m2
  • 37 m2