Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,438 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

226,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042739
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 226,700 €
  • Cena po m2 : 2437.63 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Liman 3

231,750 €

Trosoban - Liman3…

  • Soba: 3.0
  • 2,971 €/m2
  • 78 m2

Novi Sad Podbara

230,700 €

Renoviran porodičan stan – Novi Sad, Beogradski kej!…

  • Soba: 3.0
  • 3,204 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Sajmište

226,600 €

ČETVOROSOBAN KOD SAJMA…

  • Soba: 5.0
  • 2,079 €/m2
  • 109 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

230,000 €

KOMFORAN TROSOBAN PORODIČAN STAN 82m2 ID#11756…

  • Soba: 2.5
  • 2,805 €/m2
  • 82 m2