Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,785 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

91,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042740
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 91,900 €
  • Cena po m2 : 2784.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/8

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

87,000 €

Stan je moguce kupiti trenutno samo za kes zato sto je cela zgrada u procesu uknjizbe. Kontakt: 062 7445 42&nb…

  • Soba: 1.0
  • 2,900 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

87,500 €

NOVI SAD.BUL. PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 2,917 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Železnička stanica

84,500 €

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan od 28m² na 5. spratu (zgrada bez lifta), u mirnom delu Rotkvarije, u blizini železničke stanice. Stan je…

  • Soba: 1.0
  • 3,018 €/m2
  • 28 m2

Temerin Temerin

87,600 €

PRODAJE SE DVOSOBAN STAN – TEMERIN…

  • Soba: 2.0
  • 1,390 €/m2
  • 63 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

99,340 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.0
  • 2,838 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Detelinara

85,000 €

Prodaje se garsonjera Nova Detelinara. Uknjiženo ID#11943…

  • Soba: 0.5
  • 3,400 €/m2
  • 25 m2