Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,700 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

124,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042741
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 124,200 €
  • Cena po m2 : 2700.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

117,150 €

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Socijalno

120,000 €

PRODAJA stana 2.0 Socijalno, Novi Sad ID#10830…

  • Soba: 2.0
  • 2,727 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

127,455 €

Dvosoban stan u izgradnji 42-Telep …

  • Soba: 2.0
  • 3,035 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Klisa

128,500 €

Petosoban stan na Klisi, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje odličan petosoban stan u naselju Klisa, u Novom Sadu. Stan je površine 94m2, nalazi se n…

  • Soba: 4.5
  • 1,367 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Detelinara

119,500 €

Na prodaju – komforan jednoiposoban stan od 46 m² sa terasom, Detelinara Predstavljamo vam funkcionalan i svetao jednoiposoban stan površine 46 m…

  • Soba: 1.5
  • 2,598 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

131,350 €

Novi Sad, Telep, nadomak Bulevara Patrijarha Pavla u blizini Hitne pomoći prodaje se potpuno nov, odmah useljiv dvoipos…

  • Soba: 2.5
  • 2,388 €/m2
  • 55 m2