Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,474 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

197,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042742
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 197,900 €
  • Cena po m2 : 2473.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Prodaje se potpuno opremljen jednoiposoban stan na Novoj Detelinari. Top lokacija u gradu, odlično povezana saobraćajnicama i u blizini svih potrebn…

  • Soba: 1.5
  • 5,108 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Liman 3

205,790 €

Komforan trosoban stan na odličnoj lokaciji!…

  • Soba: 3.0
  • 2,781 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Salajka

202,900 €

NOVI SAD.SALAJKA.TROSOBAN STAN.KOMPLETNO NAMEŠTEN. SA GARAŽOM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,273 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Detelinara

200,000 €

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 82 m2