Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,827 €/m2
  • Površina: 41 m2
PRODAJA

115,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042745
  • Površina : 41 m2
  • Cena : 115,900 €
  • Cena po m2 : 2826.83 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 2/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

121,500 €

NOVI SAD - ADICE - 52M2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,337 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Telep

125,700 €

NOVI SAD. TELEP.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,514 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

108,000 €

Novi Sad, prodaje se odmah useljiv jednosoban stan od 34m2, novija zgrada, uknjižen. Nalazi se na odličnoj lokaciji, u ceni stana ostaje kuhinja i …

  • Soba: 1.0
  • 3,176 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Novo Naselje

123,600 €

Novi Sad, Novo Naselje, u novijoj zgradi, funkcionalan, svetao, dvosoban stan bez ulaganja. Terasa je zastakljena i funk…

  • Soba: 2.0
  • 2,943 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Sajmište

110,000 €

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894…

  • Soba: 1.5
  • 2,895 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

122,600 €

NOVI SAD, TELEP …

  • Soba: 2.5
  • 2,502 €/m2
  • 49 m2