Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.JEDNOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,700 €/m2
  • Površina: 46 m2
PRODAJA

124,200 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042746
  • Površina : 46 m2
  • Cena : 124,200 €
  • Cena po m2 : 2700.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

132,800 €

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696…

  • Soba: 2.0
  • 3,239 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Detelinara

128,750 €

Na prodaju dvosoban stan 54m2 na Detelinari, sa prelepim pogledom na školu i park. Potpuno renoviran pre par godina i spreman za useljenje. Stan je …

  • Soba: 2.0
  • 2,575 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Podbara

128,300 €

NOVI SAD.PODBARA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,129 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Telep

122,055 €

Jednoiposoban stan 40m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,051 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Telep

131,150 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,790 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

134,086 €

Komforan i funkcionalan dvosoban stan na prvom spratu, ideal…

  • Soba: 2.0
  • 3,047 €/m2
  • 44 m2