Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,848 €/m2
  • Površina: 29 m2
PRODAJA

82,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042748
  • Površina : 29 m2
  • Cena : 82,600 €
  • Cena po m2 : 2848.28 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

82,400 €

Grbavica-Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 u suterenu-065/385 8880…

  • Soba: 1.5
  • 2,658 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Centar

86,520 €

Jednosoban stan, CENTAR ID#9211…

  • Soba: 1.0
  • 2,884 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Adice

80,340 €

Novi Sad, Adice - Jednoiposoban stan - u prirodi 42 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,295 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Telep

87,500 €

Garsonjera na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom vam predstavlja odličnu garsonjeru na samom početku Telepa, na drugom spratu stambene zgrade sa lif…

  • Soba: 1.0
  • 2,734 €/m2
  • 32 m2

Novi Sad Futog

88,580 €

Stari Futog-Uknjižen Dvosoban stan 40 m2 u Prizemlju-065/385 8880…

  • Soba: 2.0
  • 2,215 €/m2
  • 40 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

84,260 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 31m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,718 €/m2
  • 31 m2