Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,479 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

198,300 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042749
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 198,300 €
  • Cena po m2 : 2478.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Socijalno

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se kompletno renoviran trosoban stan površine 73 m² na jedn…

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

206,000 €

Na prodaju kompletno renoviran trosoban stan …

  • Soba: 3.0
  • 2,822 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

204,200 €

Bulevar, 65m2. Dvoiposoban. …

  • Soba: 2.5
  • 3,142 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

206,600 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,755 €/m2
  • 75 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

189,500 €

Petrovaradin-Gradić, 81 m2…

  • Soba: 3.0
  • 2,340 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Podbara

194,700 €

Novi Sad, Strogi Centar, renoviran stan na trećem spratu .sve renovirano, cevi, fasadna stolarija, radijatori... Dva…

  • Soba: 3.0
  • 2,631 €/m2
  • 74 m2