Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,494 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

231,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042750
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 231,900 €
  • Cena po m2 : 2493.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

230,300 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,531 €/m2
  • 91 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

227,300 €

Petrovaradin-Useljiv stan 116 m2 sa Velikom Terasom i Dva Garažna Mesta-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Novo Naselje

236,900 €

Predstavljamo vam izvanrednu priliku za kupovinu četvorosobnog stana od prostranih 105m2 sa terasama u jednom od najlepših i najbolje planiranih kva…

  • Soba: 4.0
  • 2,820 €/m2
  • 84 m2

Novi Sad Podbara

241,550 €

Podbara-direktna prodaja-Četvorosoban stan 90 m2 na poželjnoj top lokaciji-mogućnost povrata PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 2,684 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Socijalno

229,300 €

NOV SAD.SOCIJALNO.TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,528 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Sajmište

240,000 €

Prodaja stana-Sajam, Četvorosoban, Renoviran, Uknjižen! 96m2 ID#7324…

  • Soba: 4.0
  • 2,500 €/m2
  • 96 m2