Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 2,785 €/m2
  • Površina: 33 m2
PRODAJA

91,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042751
  • Površina : 33 m2
  • Cena : 91,900 €
  • Cena po m2 : 2784.85 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 4/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Podbara

85,000 €

Jednosoban stan u Centru, Novi Sad, 27 m²…

  • Soba: 1.0
  • 3,148 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

98,400 €

Funkcionalan Dvosoban Stan – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,523 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Jugovićevo

97,000 €

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368…

  • Soba: 1.0
  • 2,694 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Satelit

82,400 €

jednosoban stan 30m2,uknjizen,renoviran,1 sprat,centralno grejanje,Zgrada gleda na Futoski Put,uvucena bez buke,okruz…

  • Soba: 1.0
  • 2,747 €/m2
  • 30 m2