Novi Sad - Bulevar patrijarha Pavla

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,474 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

197,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 1042756
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 197,900 €
  • Cena po m2 : 2473.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar patrijarha Pavla
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/8

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

206,000 €

Oglašavamo na prodaju izuzetan dvosoban stan u samom centru grada, ulica Vase Stajića (Stari grad)- lokacija koja se retko pojavljuje u ponudi. Stan…

  • Soba: 2.0
  • 4,292 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

  • Soba: 3.5
  • 2,395 €/m2
  • 86 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

188,230 €

Petrovaradin, Novi Majur - Dvoiposoban stan 73 m2 u izgradnji …

  • Soba: 2.5
  • 2,578 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

189,000 €

Novi Sad - Nova detelinara, prodaje se trosoban stan ( trenutno funkcioniše kao troiposoban ) od 99m2, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika…

  • Soba: 3.5
  • 1,909 €/m2
  • 99 m2

Novi Sad Detelinara

188,490 €

Detelinara-Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji-povrat Pdv-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,090 €/m2
  • 61 m2